Zakladateľ Nordic Foodie - Petra Petö

Moje meno je Petra Petö a som zakladateľkou značky Nordic Foodie. V Nordic Foodie chcem zjednotiť škandinávsku čistotu a vysokú kvalitu s gurmánskou láskou k dobrému jedlu a dobrej chuti, do zdravých produktov. 

Myšlienka na Nordic Foodie vznikla, keď sa niekoľkým mojím blízkym priateľom narodili deti. Videla som ako náročné bolo pre nich nájsť dobrý snack, aby boli spokojné aj detičky, aj rodičia. Preto som sa rozhodla vytvoriť čistý a jednoduchý pokrm pre deti, ktorý je zdravý a chutí dobre.

Mám magisterský titul z politických vied a pracovala som niekoľko rokov ako prognostik trendov, hlavne vo vzťahu k jedlu. V roku 2012 som sa odvážila “skočiť” a staviť všetko na môj sen a Nordic Foodie sa stal realitou.

Strávila som niekoľko rokov vytváraním receptov, ktoré spĺňajú moje úsilie vytvárať a dodávať produkty, ktoré sú zdravé, chutné a tej najvyššej kvality.

Cestovala som po Európe a všade som sa pýtala mamičiek, čo hľadajú v dobrom snacku resp. aký by mal dobrý pokrm byť a čo by mal obsahovať.

Odvtedy spolupracujem s rodičmi a ich deťmi v mnohých krajinách tak, aby boli recepty perfektné a vyhovovali detským chúťkam, ale i predstavám rodičov.

Všetko toto znamená, že produkty Nordic Foodie sú jedinečnou kombináciou mojich ideálov, želaní matiek a chuťou, ktorú deti milujú.

Vychutnajte si ich tiež :-)

S pozdravom

Petra